Vedoucí týmu Daniel Rosický „rychle chápe potřeby klientů a disponuje „skvělými vyjednávacími schopnostmi“. (The European Legal 500)

„Je schopen udržet si odstup za účelem analýzy rizik a nebojí se sdělit vlastní názor“. (Chambers Europe)

Daniel J. Rosický je partnerem PRK Partners, kde vede oddělení práva nemovitostí již od jeho vzniku v roce 1998 a zároveň poskytuje obecné poradenství společnostem a podnikatelům na základě svých dlouholetých zkušeností.

Specializuje se na nemovitosti, stavební právo, joint-ventures a investice plynoucí do České republiky.Narodil se v České republice a vzdělání získal v Kanadě. Po získání titulu bakaláře ekonomie na Queen's University v Kingstonu vystudoval práva na University of Western Ontario.

Předtím, než se přistěhoval do České republiky, absolvoval Daniel advokátní praxi v kanceláři Gowling Strathy & Henderson v Torontu. V Praze pak několik let spolupracoval s advokátní kanceláří Klein Holec & Partners jako mezinárodní poradce. V oblasti práva se pohybuje již 19 let.

Daniel hovoří plynně česky a anglicky a disponuje dobrou pracovní znalostí francouzštiny. Je advokátem České advokátní komory a též advokátem v provincii Ontario, Kanada. Daniel je místopředsedou správní rady Nadace Terezy Maxové dětem a revizorem Nadace Zdeňka Bakaly.

Daniel je dlouhodobě hodnocen jako jeden z předních odborníků v oblasti práva nemovitostí prestižním direktorářem Chambers Europe, kde byl v roce 2014 uveden jako Eminent Practitioner/ Partner. V oblasti práva nemovitostí je rovněž zmiňován a doporučován dalšími direktoráři a publikacemi, včetně The European Legal 500, Who’s Who Legal, Expert Guides, Best Lawyers a Legal Experts.


 

Contact Daniel J. Rosický

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?