François Veit

François Veit

Partner, Praha, Česká republika


Specializace:
Duševní vlastnictví, TMT, Korporační právo, Nemovitosti
Reference
PRK Partners zastupovala francouzskou společnost France Air

Odvětví:
Automobilový průmysl, Energetický průmysl

Před připojením k firmě na partnerské pozici byl François Veit od roku 1999 do roku 2010 partnerem pražské kanceláře Gide Loyrette Nouel (GLN), kde měl na starosti transakce realizované ve Franci, v České republice a na Slovensku.

François se specializuje na právo obchodních společností, fúze a akvizice, majetkové právo a právo duševního vlastnictví. Má rozsáhlé zkušenosti i v oblasti práva nemovitostí a životního prostředí.

François Veit získal magisterský titul na Harvard Law School, dále pak absolvoval magisterské studium v oblasti trestního práva na University of Paris II - Pantheon-Assas; je také držitelem magisterského titulu v oblasti muzikologie a filozofie na University of Paris Sorbonne.

François je členem pařížské advokátní komory od roku 1990 a také advokátem České advokátní komory od roku 1999.

Je poradcem pro záležitosti zahraničního obchodu Francie (Conseiller du Commerce Extérieur) v Praze a také členem představenstva Harvard Club of Prague.

François je doporučován jako přední právní odborník v oblasti práva obchodní společností, bankovnictví a financí, nemovitostí, IT, duševního vlastnictví a telekomunikací, a to celou řadou ratingových publikací - např. Chambers Global, The European Legal 500, Legal Experts a PLC Which Lawyer?.

Contact François Veit

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?