Robert Němec

Mgr. Robert Němec LL.M.

Partner, Praha, Česká republikaSpecializace:
Bankovnictví a finance, Kapitálové trhy, Korporační právo, Řešení sporů, Insolvence a restrukturalizace
Reference
Poskytovali jsme právní poradenství CET 21 spol. s r.o.

Robert Němec je partnerem PRK Partners se specializací na bankovnictví, fúze a akvizice, insolvenční řízení, restrukturalizace, obchodní spory a arbitráž.

Robert získal titul magistra práv na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 1995. V letech 2005-2007 absolvoval mezinárodní program na College of Law of England and Wales a získal International Practice Diploma v oblasti korporačního práva, fúzí & akvizic, kapitálových trhů a úvěrování. V roce 2009 dokončil postgraduální studium na Suffolk University Law School v Bostonu, Massachusetts (USA), a získal titul LL.M. z amerického a mezinárodního obchodního práva.

Robert je advokátem a místopředsedou České advokátní komory. Dále je rozhodcem Burzovního rozhodčího soudu při Burze cenných papírů Praha a Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky a nově též rozhodcem Vídeňského mezinárodního rozhodčího centra (VIAC). Je také členem International Bar Association.

Robert je dlouhodobě hodnocen jako jeden z předních odborníků v oblasti bankovnictví a financí a řešení sporů prestižními direktoráři IFLR1000, The European Legal 500 Chambers Europe 2015. Robert byl vyhlášen právníkem roku 2012 v kategorii bankovnictví a financí direktorářem Best Lawyers. Je rovněž zmiňován a doporučován dalšími direktoráři a publikacemi, včetně Chambers Europe, Expert Guides a Legal Experts, a to v oblasti bankovnictví a financí, řešení sporů, fúzí a akvizic, korporačního práva a TMT. Hovoří plynně česky a anglicky.

Chambers Global:

"Robert Němec je vysoce uznávaným odborníkem i mezi pozorovateli trhu. Disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti obchodního práva, včetně insolvence, restrukturalizace a obchodních sporů."

"Robert Němec je uznávaným expertem na tuzemském právním trhu v oblasti realizace složitých korporátních transakcí."


 

 

 

 

 

Contact Robert Němec

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?