Jindřich Kalíšek

JUDr. Ing. Jindřich Kalíšek

Advokát, Praha, Česká republikaSpecializace:
Compliance Program, Duševní vlastnictví, Mediace, Ochrana osobních údajů, Právo informačních a komunikačních technologií (ICT)

Jindřich je advokát specializující se na právo informačních a nových technologií, především na problematiku software, online služeb, e-commerce a na ochranu soukromí a osobních údajů v prostředí internetu. Má zkušenosti s veřejně sledovanými obchodními transakcemi, komplexní restrukturalizací veřejných obchodních společností a s legislativním procesem ve veřejném právu. Poskytuje právní poradenství ohledně GDPR a eIDAS komerčním společnostem i veřejným orgánům. V PRK Partners je vedoucím týmu pro oblast ICT práva.

Jindřich studoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde rovněž získal svůj doktorský titul, a na Vysoké škole ekonomické v Praze (obor Finance a management). Než se v roce 2017 připojil k PRK Partners, pracoval jako konzultant a manažer oddělení rozvoje ve významné české softwarové společnosti a poté jako advokát se zaměřením na právo IP/IT v tuzemských právnických firmách. Jindřich působí i jako soudní mediátor při řešení sporů v civilních, pracovních a spotřebitelských sporech.

Jindřich mluví plynně česky, anglicky a německy a má základní znalost španělštiny.

Contact Jindřich Kalíšek

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?