Advokátni koncipient/ka se znalostí AJ a NJ

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář hledá spolupracovníky / spolupracovnice pro kancelář v Praze na pozici:

 

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA se znalostí AJ a NJ

Nabízíme práci v jedné z nejprestižnějších a často oceňovaných kanceláří v České republice s možností podílet se na poskytování právních služeb pro nejvýznamnější hráče českého a světového byznysu.

Hledáme někoho, kdo se zájmem o hlubší pochopení právních souvislostí podpoří tým expertů specializující se zejména na bankovnictví a nemovitosti při práci v oblasti občanského, obchodního a správního práva. Náplň práce je však různorodá a zasahuje i do dalších právních odvětví. V našem týmu můžete počítat s individuálním přístupem, s mentoringem od zkušených advokátek a advokátů, s pravidelnou zpětnou vazbou i s přátelskou podporou.

Očekáváme od vás, že zvládnete zodpovědně plnit úkoly a hledat řešení samostatně, zároveň by pro vás však neměl být problém spolupracovat v rámci týmu. Požadujeme, abyste ovládal/a němčinu a angličtinu na úrovni B2/C1.

Nabízíme vám za to benefity v podobě účasti na teambuildingových firemních akcích, interní školení zaměřená nejen na vaši oblast praxe, ale zejména nenahraditelnou zkušenost z právní praxe, možnost konzultace se špičkovými odborníky a akademiky (prof. Eliáš, doc. Havel, dr. Bezouška), přátelské pracovní prostředí a pracovní dobu, která vám dovolí věnovat se i osobnímu životu.

Jste právě vy ten správný kandidát? Pak se těšíme na váš životopis spolu s krátkým průvodním dopisem popisujícím vaši motivaci.


Své strukturované CV v češtině, angličtině, popř. i v němčině, prosím zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com k rukám Andrey Czvengroschové. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.