Volná pozice: advokátní koncipient/ka se znalostí RJ, AJ

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář hledá spolupracovníky / spolupracovnice pro kancelář v Praze na pozici Advokátní koncipient/ka se znalostí RJ a AJ.

Požadujeme

  • absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice
  • výbornou znalost ruštiny a angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • praxi v oblasti práva obchodních korporací, smluvního práva, bankovního práva, příp. nemovitostí
  • znalost MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint
  • schopnost samostatného uvažování a týmové práce
  • flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • nástup IHNED

Náplň práce

  • vynikající platové ohodnocení
  • perspektivu odborného růstu
  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • zaměstnanecké benefity

Své strukturované CV v češtině, angličtině a ruštině, prosím zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com k rukám Andrey Czvengroschové. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem, dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview. Děkujeme za pochopení.