Volná pozice: specialista pro oblast tvorby obchodních nabídek, podporu správy CRM

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář hledá spolupracovníka / spolupracovnici pro kancelář v Praze na pozici Specialista pro oblast tvorby obchodních nabídek, podporu správy CRM a jinou podporu obchodního rozvoje firmy.

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí, odborná školení, výborné platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ekonomického, a nebo právního směru s maturitou a praxe 3-4 nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického a nebo právního směru + praxe 2 roky; praxe v pozicích  bid/tender/proposal managera a nebo v obchodním oddělení/sales department či obdobných pozicích/odděleních, vše nejlépe ve velké nebo střední advokátní kanceláři či jiné firmě z oblasti professional services (např. daňové či konzultantské firmy) případně šířeji v oblasti služeb (banky, pojišťovny a jiné)
  • zkušenost s B2B segmentem
  • analytické myšlení a schopnost samostatného uvažování
  • cit pro jazyk, schopnost formulovat přesně, srozumitelně a „čtivě“
  • povědomí o principech fungování obchodního a podnikatelského prostředí v ČR,  základy „business inteligence“
  • smysl pro odpovědnost a pečlivost; trpělivost
  • velmi dobré organizační schopnosti a time management
  • velmi dobré komunikační a koordinační dovednosti
  • asertivita
  • výborná aktivní znalosti angličtiny slovem i písmem, znalost německého nebo ruského jazyka výhodou

Náplň práce

  • tvorba, vyhodnocování a evidence nabídek pro soukromý i veřejný sektor, tedy včetně nabídek spadajících do režimu zákona o veřejných zakázkách
  • spolupráce s právníky a dalšími profesionály, jak v pozici přímé administrativní podpory, tak v roli „projektového manažera“ a koordinátora (u větších a nebo jinak náročných výběrových řízení)
  • účast na přípravě prezentací a jiných odborných či propagačních materiálů firmy
  • účast na správě a aktualizaci systému CRM resp. správě kontaktů a dalších informací o klientech, referenčních zakázkách a lidech
  • podpora dalších obchodních a marketingových aktivit a spolupráce s dalšími marketingovými specialisty

Své strukturované CV v češtině a angličtině prosím zasílejte na e-mailovou adresu PRK_recruitment@prkpartners.com k rukám Andrey Czvengroschové. Do předmětu e-mailové zprávy prosím uvádějte název pozice.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem, dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview. Děkujeme za pochopení.