Odborníci PRK Partners jsou opět doporučováni mezinárodní publikací Legal Experts 2011

Vydavatelství Legalease Ltd., specializující se na hodnocení kvality služeb právních firem, vydalo začátkem tohoto roku publikaci Legal Experts pro rok 2011. Cílem této publikace je představit klientům nejlepší advokáty všech států Evropy, Afriky a Středního východu. Každý uvedený odborník je autory doporučován jako přední specialista v dané oblasti práva.

PRK Partners je hrdá, že společně s nejlepšími světovými experty byli publikací nejednou doporučeni i partneři PRK Partners.

Robert Němec je uveden jako odborník v oblasti bankovnictví a financí, řešení sporů, obchodního práva, fúzí a akvizicí.

Marek Procházka je doporučen jako specialista na řešení sporů, bankovnictví a finance.

Martin Kříž dle autorů publikace patří mezi nejlepší advokáty obchodního práva, fúzí, akvizic, bankovnictví a financí.

V oblasti bankovnictví a financí se mezi špičky svého oboru řadí i Martin Aschebrenner, Václav Bílý a Jan Kohout.

Jako odbornici na obchodní právo, fúze a akvizice doporučuje publikace Danielu Musilovou. Předním specialistou na právní praxi týkající se informačních technologií, médií a telekomunikací je označen Radan Kubr.

Daniel Rosický je hodnocen jako přední odborník v oblasti práva nemovitostí.

François Veit, byl vyhodnocen jako jeden z nejlepších advokátů v oblasti práva nemovitostí, bankovnictví a financí, obchodního práva, fúzí a akvizicí i práva informačních technologií, médií a telekomunikací.

Na přední pozici žeříčku odborníků na obchodní právo, fúze a akvizice v Maďarsku se umístil partner budapešťské kanceláře PRK Parnters – György Féher.

Naše kancelář je potěšena, že stejně jako publikace Chambers Global a Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000, PLC Which Lawyer?, European Legal Experts aj. i tento světový průvodce potvrdil, že služby PRK Partners patří mezi nejlepší.